Tøjsalg er nu åben. Medlemmer af SCK kan nu bestille tøj til levering fra ES16. Husk det er kun brugere på hjemmesiden som kan se link, billeder og kommentere/diskutere med øvrige medlemmer her på siden.
Shoppen er allerede åben og den lukker den 13/9. Den korte frist for bestilling skyldes, at vi ønsker at levering sker så man evt. kan nå at få leveret vintertøj INDEN det bliver for koldt. Som sædvanlig giver SCK et ret stort tilskud – og de priser i ser er efter tilskud. Så i bestiller direkte, afregner og modtager tøjet levering direkte til jer.
HUSK ikke at vælge levering til Kvarterhuset – Det må vi ikke – Og selvom det ser ud til at være “gratis” så gælder det ikke !!!! – TIL DEM DER VÆLGER LEVERING TIL KVARTERHUSET VIL DER KOMME EN EKSTRA REGNING I FORBINDELSE MED OPKRÆVNING AF KONTINGENT!. VI GIDER IKKE BØVLE MED AT KØRE RUNDT TIL JER, RINGE TIL JER ELLER VENTE TIL I GIDER KOMME OG HENTE DET
Tøjsalg
Husk: I skal være logget ind – Før i kan se / aktivere linket
Nedenfor kan I kommentere og diskutere størrelser. Få gode råd mv. fra de andre i SCK


